Showresultaten 2012

Borgloon (B) - 11/11/11 Rasspeciale B.R.S.C. - Keurmeester : M Rob Douma (NL)

Riesenschnauzer Zwart

PKR Foolhouse Archer (Pauwels ) 1 VB- B.I.S. Puppy
JKR Kuno Nichi Mousaro (Sanders) 3 ZG
JKR Eros Ramazotti of Dutch Spirit (de With-Van Dijk.) 2 ZG
JKR Carlos vom Schloss Ehrenberg (Johnsen) 4 ZG
JKR Aslo-Ca de Pazzi (Del Zio) 1 ZG
IKR Kyaro Mousaro (Van Hende) 2 U
IKR Kotaro Mousaro (Willems) 1 U - ISPU Klubsieger
OKR Gunar Mousaro (Linskens) 1 U - ISPU Klubsieger
OKR Junkel von Wotan's Erben (Müller S.) 2 ZG
OKR Dolf vom Elfenpütz (Colson) Afw
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens) 2 U - RCAC
KKR Oravi v.d. Riesenhorst (van Schie) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger - BOB - BIS
BKT Vlinker.Freda v. Blumen (Del Zio) 1 VB
JKT Phaline von der Fortuna-Ranch (Swaiger) 2 U
JKT Tosca von Elberfeld (Geukens) M
JKT Kismet von Wotan's Erben (Müller) G
JKT Dream Catcher of Dutch Spirit (de With-Van Dijk) 1 U - ISPU Jugend Klubsieger
JKT Happy vom Elfenpütz (Bauerfeind) 3 ZG
OKT Ioukka Mousaro (Bogdanova) 2 U
OKT Jodie des Siwalik (Bats) 3 ZG
OKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller S) 4 ZG
OKT Henna Riewout (Dierckx- De Ryck) 1 U - RCAC - ISPU Klubsieger
OKT Hera de Stepahu (Bats) ZG
GKT Esperanza Mousaro (Houwert) 1 U - ISPU Klubsieger
GKT Laika vom Elfenpütz (Colson) Afw
KKT Yellow Mousaro (Houwert) 3 U
KKT Amber Asmara v.d.Tulpashoeve (Tulleken) U
KKT Country Lady of Dutch Spirit (de With-Van Dijk) 1U - RCAC - ISPU Klubsieger
KKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 2 U
KKT All in One v. Schloss Ehrenberg (Johnsen) 3 U
VKT Bouke Mousaro (Janssens) 1 U- ISPU Veteranen Klubsieger - B.I.S. Veteranen
VKT Djin de Stephau (Bats) 2 U- ISPU Veteranen Klubsieger

Riesenschnauzer P & Z

JKR Charming Loki v.d. Telghoeve (Claus) 1 ZG
OKR Amazing Wodan v.d. Telgthoeve (V.d.Linden) 2 AG
OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger
BKT Exciting Esmee v.d.Telghthoeve (Kroeske) 1 VB - B.I.S. Baby
JKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 2 U
JKT Charming Csilla v.d. Telghthoeve (Kroeske) 1 U - ISPU Jugend Klubsieger
IKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske 1 U - CAC - ISPU Klubsieger - BOB - 2e B.I.S.

Zwolle (NL) - 06/10/12 - Keurmeester : M. Lehmann Jörgensen (DK)

Riesenschnauzer P & Z

IKT Blazin Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - CAC - BOB
JKT Charming Csilla v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 ZG

Maastricht
(NL) - 30/09/12 - Keurmeester : M.Baars (NL)

Riesenschnauzer Zwart

JKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 Ex - JCAC - CAC - BOS
JKR Aslo(Del Zio) 2 TB
JKT Dream Catcher of Dutch Spirit (D. de With) 1 Ex - JCAC
OKT Darel du Grand Katana (Sama) 1 Ex - RCAC/RCACIB
OKT Believe me vom Schloss Ehrenberg (Johnsen) 2 Ex
KKT All in One vom Schloss Ehrenberg (Johnsen) 1 Ex - CAC/CACIB - BOB

Castrop-Rauxel (D) - 29/09/12 - Keurmeester : M. B. Büchner Regazzoni (UY)

Riesenschnauzer Zwart

KKR Zephir vom Elfenpïtz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - KSA - CAC - ISPU Nom. - Klubsieger

Blegny (B) - 23/09/12 - Keurmeester : Mme Timmermans - Kadenko (NL)

Riesenschnauzer Zwart

JKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U - Beste Jeugd

Riesenschnauzer P & Z

JKR Goethe des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - Jeugdkapioen
OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC
JKT Charming Csilla vd. Telgthoeve (Kroeske) 1 U
IKT Blazing Bracha vd. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - CAC - BOB
KKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U - RCAC

Wychen (NL) - 16/09/12 - Keurmeester : M. H. van den Berg (NL)

Blazing Bracha vd Telgthoeve heeft het Nederlands Kampioensschap beëindigd

Kennel vd Telgthoeve : B.I.S. Fokkersgroep

Riesenschnauzer P & Z

PKR Dazzling Dagaz vd. Telgthoeve () 3 B
PKR Dazzling Grovr vd. Telgthoeve () 2 VB
PKR Dazzling Koos vd. Telgthoeve () 1 VB
IKR Blazing Bjorn vd Telgthoeve () 1 U - BOS
JKT Charming Saar vd Telgthoeve () 2 U
JKT Charming Csilla vd Telgthoeve (Kroeske) 1 U
IKT Blazing Bracha vd Telgthoeve () 1 U - BOB
KKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U

La Greve sur Mignon (F) - 16/09/12 - Keurmeesters : M. Blangino (F) - Mme Selz (F)

Riesenschnauzer P & Z

JKR Gwena Du des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U
IKR Kylian (Allot) 1 U - CAC
OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC
VKR Turner des Collines du Roi Morven (Allot) 1 U
OKT Joy (Allot) 1 U - CAC

Krefeld (D) - 09/09/12 - Keurmeester : M. A. De Wilde (B)

Riesenschnauzer P & Z

IKT Blazin Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - CAC - BOB
JKT Charming Csilla v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 ZG

Luxembourg (L) - 02/09/12 - Keurmeester : M. Jentgen (L)

Riesenschnauzer Zwart

KKR Merlin vom Kaiser Friedrich Turm (Müller) 3 ZG
OKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 1 U - CACL

Mons (B) - 26/08/12 - Keurmeester : M. Hernando Sanchez Antonio (ES)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Junker von Wotans Erben (Müller) 1U - CAC
OKT Jezabel von Wotans Erben (Müller) 1U - RCAC
KKT Jana Riewout (Dierckx - Derycke) 1 U - CAC - BOB

Maine-Anjou (F) - 19/08/12 - Keurmeester : M Calloc'h R.(F)


Riesenschnauzer P & Z

PKR Greg des Collines du Roi Morvan (Allot) VB
JKR Gwena Du des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CACL - BOB

Lokeren (B
) - 15/07/12 - Keurmeester : M van Raamsdonk (B)

Riesenschnauzer Zwart

IKR Junker von Wotans Erben (Müller) 1U - RCAC
JKT Kimberley von Wotans Erben (Müller) ZG
IKT Jezabel von Wotans Erben (Müller) 2 U- RCAC

Campbon (F) - 01/07/12 - Keurmeester : M. Jouanchicot (F)

Riesenschnauzer P & Z

JKR Kylian (Allot) 1 U - BOB

Genk (B) - 01/07/12 - Keurmeester : Mw Kalinchenko

Riesenschnauzer P & Z

OKR Amazing Heros v.d. Telgthoeve 2 ZG
OKR Bono Bom Lettenbodle 1 U - CAC/CACIB - BOB

Riesenschnauzer Zwart

JKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U - Beste Jeugdhond
JKR Aslo (Del Zio) 2 ZG
KKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 1 U - CAC/CACIB - BOB
IKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 1 U - CAC/CACIB
KKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - RCAC/RCACIB

Uden (NL) - 24/06/12 - Juge : M. Williams

Riesenschnauzer P & Noir

CIF Contessa Chantico Radinie (Müller) 1 Ex - CAC/CACIB

Wantzeneau (F) - 10/06/12 - Keurmeester : Mw Poirier (F)

Riesenschnauzer P & Z

PKR Greg des Collines du Roi Morvan (Allot) 1VB
OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1U - BOB
OKT Diaouled des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U

Tilburg (NL) - 10/06/12 - Keurmeester : M. Douma

Riesenschnauzer P & Z

IKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - RCAC- CACIB
JKT Vharming Csilla v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - JCAC- CAC - BOB

Riesenschnauzer zwart

OKR Gunar Mousaro (Linskens) 1 U - CAC/CACIB

Saarbrücken (D) - 27/05/12 - Keurmeester : M Probst

Riesenschnauzer P & Z

OKT Amazing Discovery v.d. Telgthoeve (van Leeuwen) 1 U - CAC- BOB

Riesenschnauzer Zwart

OKR Miracle vom Kaizer Friedrich Turm (B. Maier) 1 U
IKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller) 2 ZG
OKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 2 U
OKT Mir-Jan's C'est la Vie (B. Maier) 1 U

Saarbrücken (D) - 26/05/12 - Keurmeester ; M Kliebenstein

Riesenschnauzer P & Z

OKT Amazing Discovery v.d. Telgthoeve (van Leeuwen) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Riesenschnauzer Zwart

OKR Miracle vom Kaizer Friedrich Turm (B. Maier) 1 U
IKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller) 2 ZG
OKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 3 U
OKT Mir-Jan's C'est la Vie (B. Maier) 2 U

Saarbrücken (D) - 25/05/12 - Keurmeester : Mw H. Gläznerova

Riesenschnauzer Zwart

OKR Miracle vom Kaizer Friedrich Turm (B. Maier) 1 U
IKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller) 1 U
OKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 2 U
OKT Mir-Jan's C'est la Vie (B. Maier) 4 U

Salzburg (A) - 20/05/12- Keurmeester :M E. Günther (D) - World Dog Show

Riesenschnauzer P & Z

JKR Blazing Björn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 2 U

Dortmund (D) - 11/05/12 - Keurmeester : Mme Anja Kopp (D)

Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) heeft het Duits Kampioenschap (VDH) beëindig

Riesenschnauzer Zwart

OKT Jana Riewout (Dierckx - De Ryck) ZG
KKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U- CAC

Parigny (F) - 29/04/12 - Keurmeester : M Calloch (F)

Riesenschnauzer P & Z

JKR Kylian (Allot) 1 Ex - BOB
PKR Gibbs des Collines du Roi Morvan ( Allot) TP

Lingen (D) - 28/04/12 - Keurmeester : Mw Felsche (D)

Silver Senator Visard (Kroeske) heeft het Duits Kampioensschap beëindigd

Riesenschnauzer P & Z

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U- CAC/CACIB
JKT Blazing Bracha v.d.Telgthoeve (Kroeske) 1 U - JCAC - BOB

Goes (NL) - 21/04/12 - Keurmeester : M van Monfoort (NL)

Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) heeft zijn Nederlands Kampioensschap beëindigd

Riesenschnauzer Zwart

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller T.) 1 U - CAC/CACIB
IKT Contessa Chantico Radinie (Müller T.)) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Antwerpen (B) - 15/04/12 - Keurmeester : Mw C. Aerts - Depré (B)

Riesenschnauzer P & Z

IKR Amazin Wodan vd Telgthoeve (v.d.Linden Ivo) 1 ZG

Riesenschnauzer Zwart

PKR Kotaro Mousaro (Willems R.) 1 VB
JKR Also (Del Zio) 3 ZG
JKR Chef vom Mephistopheles (Geudens L. ) 1 U
JKR Chip vom Mephistopheles (Smets N.) 2 U
KKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB
VKT Bouke Mousaro (Janssens/Houwert) 1 U - BIS Vétérans

Leeuwaarden (NL) - 09/04/12 - Keurmeester: Mw Weber - Martegani (CH)

Riesenschnauzer Zwart

Zephir vom Elfenpuetz (Bauerfeind/Croonen) heeft zijn Nederlands kampioensschap beëindigd

OKR Zephir vom Elfenpuetz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - CAC/CACIB

Riesenschnauzer P & Z

IKR Blazing Björn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 U - CAC/CACIB
JKT Charming Csilla v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U -JCAC
IKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - RCAC/RCACIB
OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Luxemburg (L) - 31/03/12- Keurmeester :M Reisinger (Aut)

Riesenschnauzer Zwart

Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) is Luxemburgs Kampioen

Miracel vom Kaiser-Friedrich Turm (Maier) is Luxemburgs Kampioen

PKR Aslo (Del Zio) 1 VB - Beste Puppy
IKR Junker von Wotan's Erben 1 ZG
OKR Miracel vom Kaiser-Friedrich Trum (Maier) 1 U - CAC
BKT Keoma von Wotan's Erben (?) 1 VB - BesteBaby
PKT Keoma von Wotan's Erben (?) 1 VB
IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U- CAC/RCACIB
KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 3 U

Riesenschnauzer P & Z

Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) is Luxemburgs Jeugdkampioen


Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) is Luxemburgs Jeugdkampioen

JKR Blazing Bjorn v.d.Telgthoeve (van Oosten) 1 U- JCAC
JKT Blazing Bracha v.d.Telgthoeve (Kroeske) 1 U - JCAC

Anger (F) - 25/03/12- Keurmeester :Mw Moreau de Vincens (F)

Riesenschnauzer P & Z

JKR Kylian (Allot) 1 U
IKT Joy (Allot) 1 U - CAC/CACIB

Geer (B) - 04/03/12- Keurmeester :M W. Peper (D)

Riesenschnauzer Zwart

PKR Aslo (Del Zio) 1 VB - Beste Puppy

Valence (F) - 03/04/12- Keurmeester :Mw Seltz (F)

Riesenschnauzer P & Z

OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC - BOB

Gent (B) - 26/02/12- Keurmeester :M D. Baars (NL)

Riesenschnauzer Zwart

PKR Aslo (Del Zio) 1 VB - Beste Puppy

Eindhoven (NL) - 05/02/12- Keurmeester : Mw Assenmacher (D)

Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) is Nederlands Jeugdkampioen

Riesenschnauzer P & Z

JKR Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 U - JCAC - CAC - BOB

Troyes (F) - 04/02/12- Keurmeester :M B. Chapiro (F)

Riesenschnauzer P & Z

IKT Amazing Discovery v.d. Telgthoeve (van Leeuwen) 1 U - CAC - BOB

Bourges (F) - 19/02/12- Keurmeester :M Thevenon (F)

Riesenschnauzer P & Z

IKT Joy (Allot) 1 U

Moeskroen (B) - 28/01/12- Keurmeester :M Eerolat (Fin)

Riesenschnauzer Zwart

PKR Aslo (Del Zio) 1 VB - Bester Puppy

Bordeaux (F) - 15/01/12- Keurmeester :M Blangino (F)

Riesenschnauzer P & Z

OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Hoogstraten (B) - 08/01/12 - Juge : M Calloc'h Richard (F)

Riesenschnauzer P & Z

IKR Bono v. Lettenbödle (Knobloch M) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Riesenschnauzer Zwart

BKR Kotaro Mousaro (Willems Rachelle) Afw
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U- CAC/CACIB - BOB
PKT Cora v. Schloss Ehrenberg (Johnsen Anja) 1 VB
IKT Believe Me v. Schloss Ehrenberg (Johnsen Anja) 1 U- CAC/CACIB
OKT All in One v. Schloss Ehrenberg (Johnsen Anja) 1 U
KKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U- RCAC/RCACIB

 

Showresultaten 2011

Brussel(B) - 17/12/11 - Keurmeester : M Xavier Sanchez (Esp)

Riesenschnauzer Zwart

BKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 B
JKR Heartbreaker v. Schwarzen Ritter (Lambert N.) 1 ZG
IKR Oravi vd Riesenhorst (J.E. van Schie) 1 U- RCAC/RCACIB
IKR Enzo v. Kleinen Büffel (A. Kaufman) 2 ZG
OKR Mirqeel v. Kaiser Friedrich Turm (Maier B) 1 U
OKR Flash vom Schwarzen Ritter (Lambert N.) 2 U
OKR Finnexe Ak (Schmidt Claudia) 1 U- CAC/CACIB
GKR Adagio Herbu Kosta Podkowa (Pawloki M.) 1 U
KKR U (Kerkela) Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 2 U
KKR Irra Nergal (Grewe Manuella) 1 U
JKT Nordica Aprilla Zorvan (Maier B.) Afw
IKT Otavia vd Riesenhorst (J. van Dijk) 1 U - CAC/CACIB - BOB
OKT Darel du Grand Kantana (Sane M.J.) 1 U
OKT Itahny du Morcaro (Vermeersch V) 2 U
GKT Deillengen Kolibri Rayskaia Ptichka (Rurawski) ?
KKT Niemi vd Riesenhorst (J. van Dijk) 2 U
KKT Yellow Mousaro (Houwert 1 U - RCAC/RCACIB

Wychen (NL) - 10/12/11- Keurmeester :Mw Pillement-Heijden (NL)

Riesenschnauzer Zwart

OKT Saartje v.d. Smale (C.M.F.Tulleken-Pastoor) 3 U

Saarbrücken (D) - 27/11/11- Keurmeester : M. F. Machauer (D)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - KSA - CAC - ISPU Nom. - Landessieger
IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 2 ZG
KKR Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - KSA - CAC - ISPU Nom. - Landessieger - BOB - BIS

Amsterdam (NL) - 26/11/11 - Keurmeester : M Dondina (I)

Riesenschnauzer P & Z

Kennel v.d. Telgthoeve : Beste Fokkersgroep van de tentoonstelling

JKR Blazing Björn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 ZG
KKR Falkoen di Felinissima (Kroeske) 1U - CAC/CACIB - Winner 2011- BOB
JKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1U- JCAC - Jeugdwinster 2011
IKT Amazing Discovery v.d.Telgthoeve (van Leeuwen) 1 U
KKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1U - Winster 2011 - CAC/CACIB


Kortrijk
(B) - 19/11/11 - Keurmeester : Mw Tan-Hietalahti (FI)

Riesenschnauzer Zwart

IKR Dolf vom Elfenpütz (Colson) 1 ZG
OKR Coldnose Lord of Dance (Lunn Joy) 1 U - CAC/CACIB
OKR Miracle v.Kaiser Friedrich-Turm (Maier B) G
IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U
IKT Mir-Jan's Cést La Vie (Maier B) 2 ZG
IKT Romar's Indian Light (Tankink) Afw
OKT Darel du grand Katana (Sarna) 1 U - CAC/CACIB - BOB
OKT Scapman's Enough is Enough (Kerkela) 2 U
KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - RCAC/RCACIB

Riesenschnauzer P & Z

KKT Silver Senator Victorous Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Luxembourg (L) - 06/11/11 - Keurmeester : M Khomasuridze (Rus)

Riesenschnauzer Zwart

BKT Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 VB - Beste Baby
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 3 U
JKT Lady Killer Hajko Nerita (Fertinel-Vos) 2 U
IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - CAC
KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 4 U
KKT Yellow Mousaro (H. Houwert) 2 U - RCAC/RCACIB

Riesenschnauzer P & Z

IKT Irka v. St. Rochus Hof (Daponte-Van Zantvliet) 1 U - CAC/CACIB - BOB
OKT Gloris Formula Uno (Fertinel-Vos) 1 U - CAC/RCACIB

Bleiswijk (NL) - 06/11/11 - Keurmeester : M J.J.v.d.Berg (NL)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - CAC/CACIB - BOB
OKT Saartje v.d. Smale (C.M.F Tullekens-Pastoor) 1 U - RCAC/CACIB

Hannover (D) - 22/10/11- Keurmeester : Mw Z. Oleynikova (UKR)

Silver Senator Victorious Zaïre (T. Kroeke) heeft het Duits kampioensschap beëindigd

Riesenschnauzer P & Z

JKR Blazing Bjorn v.d.Telgthoeve (van Oosten) 1 ZG
JKT Blazing Bracha v.d.Telgthoeve (Kroeske) 1 U- JCAC
OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Dortmund (D) - 16/10/11- Zuchtschau

Riesenschnauzer P & Z

JKR Blazing Bjorn v.d.Telgthoeve (van Oosten) 1 ZG
IKR JAmazing Discovery v.d.Telgthoeve (v.Leeuwen) 1 ZG
JKT Blazing Bracha v.d.Telgthoeve (Kroeske) 1 ZG
OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC - BOB

Dortmund (D) - 15/10/11- Bundessieger

Riesenschnauzer P & Z

IKR Amazing Discovery v.d.Telgthoeve (v.Leeuwen) 1 U - CAC
OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC/RCACIB


Zwolle (NL) - 01/10/11 - Keurmeester : M J. Stubs (IE)

Amber Asmara v.d. Tulpashoeve (Cécile Tulleken-Pastoor) heeft het Nederlands Kampioensschap beëindigd

Riesenschnauzer Zwart

OKT Amber Asmara v.d. Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 1 U - CAC/CACIB

Riesenschnauzer P & S

JKR Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 U- JCAC - CAC
JKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - JCAC - RCAC
OKT Silver Senator Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB


Blegny
(B) - 25/09/11- Rasspeciale KBSPC - Keurmeester : M Theisen (D)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U- CAC
IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - RCAC
KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - CAC - BOB - B.I.S

Maastricht (NL) - 24/09/11- Keurmeester : M P.E. Wallin (S)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U- CAC/CACIB

Borgloon (B) - 18/09/11 Rasspeciale B.R.S.C. - Keurmeester : Mme T. Pillement-Heijden (NL)

Riesenschnauzer Zwart

JKR Jio des Siwalik (Surkeyn ) ----
JKR Jago von Wotan's Erben (Deis) 1U- ISPU Jugend Klubsieger
JKR Junker von Wotan's Erben (Müller S.) 3 ZG
JKR Jumper von Wotan's Erben (Maude) 2 ZG
IKR Dolf vom Elfenpütz (Colson) 2 U
IKR Duke vom Elfenpütz (Wisskirchen) 1 U- ISPU Klubsieger
OKR Gunar Mousaro (Linskens) 2 U
OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger
OKR Horus de Stephau (Duhoo 3 ZG
OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller T) 4 ZG
OKR Atara van de Nieuwe Riet (TB) ZG
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens) 1 U- RCAC - ISPU Klubsieger
JKT Jodie des Siwalik (Bats) 2 U
JKT Beaty Girl v.d. Tulpashoeve (Steenackers) 4 U
JKT Joy des Siwalik (Lareppe) 3 U
JKT Jaya Riewout (Duhoo) ZG
JKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller T) ZG
JKT Contessa Chantico Radinie (Müller T.)) 1 U - ISPU Jugendklubsieger
JKT Lady Killer Hajko Nerita (Fertinel-Vos) Afw
JKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 ZG
OKT Hera de Stephau (Bats) 3 U
OKT Amber v.d. Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 2 U- RCAC
OKT Saartje v.d. Smale (Tulleken-Pastoor) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger - BOB - B.I.S
OKT Zenta-Ronja vom Elfenpütz (Müller I.) 4 ZG
OKT Hydra (Müller T.) ZG
KKT Yellow Mousaro (Houwert) Afw
KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - ISPU Klubsieger
VKT Bouke Mousaro (Janssens) 1 U - Beste Veteraan - ISPU Veteranen Klubsieger

Riesenschnauzer P & Z

PKR Kasper (Van Bruwane) Afw
JKR Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 U - Beste Jeugd - ISPU Jugend Klubsieger
JKR Jpepper (Van den Broek) -------
PKT Kyra (Van Bruwane) Afw
JKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 2 U
JKT Jesta (Everars) 1 U - ISPU Jugend Klubsieger
IKT Evy des Collines du Roi Morvan (Braibant) 1 U- RCAC - ISPU Klubsieger
OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U- CAC - ISPU Klubsieger - BOB - 2e B.I.S
OKT Gloris Formula Uno (Fertinel-Vos) Afw


Aarau (CH) - 01/09/11- Keurmeester : M Probst voor de reuen en Mw Kaurek voor de teven

Riesenschnauzer Zwart

OKR Merlin vom Kaise-Friedrich Turm (Müller Th.) 2 U
JKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller Th) 1 U - JCAC - Beste Jeugd
JKT Contessa Chantico Radini (Müller Th) 3 U

Harich(NL) - 01/09/11- Keurmeester : M Rob Douma (NL)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Mirackel vom Kaise-Friedrich Turm (Maier Brigitte) 1 U- CAC - ISPU Anwartschaft - BOB
IKT Mirjan's C'est la Vie (Maier Brigitte) 1 ZG
OKT Amber Asmara vd Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 1 U - CAC - ISPU Anwartschaft

Harich(NL) - 01/09/11- Keurmeester : M Rob Douma (NL)

Riesenschnauzer Zwart

OKT Amber Asmara vd Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 1 U - CAC - ISPU Anwartschaft

Wychen (NL) - 28/08/11- Keurmeester : Mrs Frances Krall (UK)

Riesenschnauzer Zwart

KKR U2 Hajko Nerita (Houwert) RCAC
OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC


Rotterdam (NL) - 27/08/11- Keurmeester : M José Haro Haro (Esp)

Yellow Mousaro (Houwert) heeft het Nederlands kampioensschap beëindigd

Riesenschnauzer Zwart

KKR U2 Hajko Nerita (Houwert) 1 U - CAC/CACIB
OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB


Mechelen
(B) - 20/08/11 - Keurmeester : M Jentgen (Lux)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Gunar Mousaro (Linskens) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Château Gontier (F) - 21/08/11- Keurmeester : M Gauvrit Michel (F)

Riesenschnauzer P & Z

PKR Kylan des Collines du Roi Morvan (Allot) VB
JKT Joy (Allot) 1 U - Beste Jeugd


Paris
(F) - 08/07/11 -
Championnat de France - Keurmeester : M De Naveda (ES)

Riesenschnauzer P & Z

ICR Evan des Collines du Roi Morvan (Alloo) 2 U


Paris
(F) - 07/07/11 - World Dog Show - Keurmeester : M van Raamsdonk (NL)

Riesenschnauzer P & Z

IKR Evan des Collines du Roi Morvan (Alloo) 2 U
IKT Irka van St.Rochus Hof (Fertinel-Vos) 1 U - RCAC/RCACIB


Régionale d'Elevage
(F) -
Keurmeester : M Blangino (F)

Riesenschnauzer P & Z

ICR Evan des Collines du Roi Morvan (Alloo) 1 U

Cambon (F) - 03/07/11 - Keurmeester : M Calloch (F)

Riesenschnauzer P & Z

JKT Joy (Allot) 1 U - Beste Jeugd


Aarau
(CH) - 26/06/11 - Keurmeester : Mme E. Chwalibog (PL)

Riesenschnauzer Zwart

OKR JMerlin vom Kaiser-Friedrich Trum (Müller) 1 U - CAC - BOB
JKT Contessa Chantico Radinie (Müller) 1 U - JCAC Beste Jeugd - Zwitsers Jeugdkampioen


Lommel
(B) - 16/04/11 - Keurmeester :

Riesenschnauzer Zwart

KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC - BOB
JKT Lady Killer Hajko Nerita (Fertinel-Vos) 1 U - Beste Jeugd
OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U- CAC


Douai
(FR) - 12/06/11 - Keurmeester : M Juanchicot (FR)

Riesenschnauzer Zwart

JKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - Beste Jeugd
OKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 2 U - RCAC/RCACIB


Arnhem
(NL) - 11/06/11 - Keurmeester : M J. Liet (NL)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Zephir vom Elfenpütz (Croonen) 1 U - RCACIB

Oss (NL) - 29/05/11 - Keurmeester : M Wieldraaijer (NL)

Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) heeft het Nederlands kampioensschap beëindigd

Riesenschnauzer Zwart

JKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 2 ZG
OKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - CAC/CACIB


Wieze (B) - 22/05/11 - Keurmeester : M P. Roosenboom (B)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Trum (Müller T.) 1 U - CAC - BOB


St. Gallen
(CH) - 15/05/11 - Keurmeester : Mme Schicker (D)

Riesenschnauzer Zwart

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Trum (Müller T.) 1 ZG
JKT Contessa Chantico Radinie (Müller T.) 1 U - JCAC


Goes
(NL) - 15/05/11 - Keurmeester : M van Dijk (NL)

Riesenschnauzer Zwart

OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB


St. Gallen
(CH) - 14/05/11 - Keurmeester : Mme Anderson

Riesenschnauzer Zwart

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Trum (Müller T.) 1 U
JKT Contessa Chantico Radinie (Müller T.) 1 U - JCAC


Dortmund
(D) - 08/05/11 - Keurmeester : M Sinko (SLO)

Riesenschnauzer P & Z

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 2 U


Dortmund (D) - 08/05/11 - Keurmeester : M Zidar (SLO)

Riesenschnauzer P & Z

KKR Falkoen di Felinissima (Kroeske) 1 U - CAC/CACOB - Eurpasieger 2011


Leeuwarden (NL) - 25/04/11 - Keurmeester : M Peter Schön (D)

Riesenschnauzer Zwart

IKR Merlin v. Kaiser-Friedrich-Turm (Müller) 1 U - CAC/CACIB


Antwerpen (B) - 16/04/11 -
Keurmeester : Mw M Vermeire (B)

Riesenschnauzer P & S

JKR Eva,des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 G
OKT Diaouled des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 ZG

Riesenschnauzer Zwart

OKR Zephir vom Elfenpütz (Croonen) 1 U - CAC/CACIB
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - RCAC/RCACIB
OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB
KKT Arkadia Rapsani (Simon Alexander) 1 U - RCAC/RCACIB


Riesenschnauzer zwart

OKR Zephir vom Elfenpütz (Croonen) 1 U - CAC/CACIB

Leiden (NL) - 20/03/11 - Keurmeester : M Doedijns (NL)

Riesenschnauzer P & S

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - RCAC/CACIB


Geer (B) - 07/03/11 - Keurmeester
: M Theo Leenen (B)

Riesenschnauzer Zwart

PKR Jio des Siwalik (Surkyn) 1 TP - BIS Puppy
PKT Jodie des Siwalik (Bats) 1 TP

Groningen (NL) - 05/03/11 - Keurmeester : M Bli von Schedvin (SE)

Riesenschnauzer P & Z

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB


Rheinberg (D) - 12/02/11 - Keurmeester
: Mw Birgit Bisschoff (D)

Riesenschnauzer Zwart

JKT Jana Riewout (Dierckx - De Ryck) 3 U
OKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - CAC

Riesenschnauzer P & Z

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - - CAC/CACIB - BOB - Rheinland Sieger


Eindhoven (NL) - 06/02/11 -
Keurmeester : Mw L. Mach (CH)

Riesenschnauzer Zwart

JKT Jana Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - Beste Jeugd
OKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - CAC/CACIB - BOB

Silver Senator Oprah's Femke (Kroeske) heeft het Nederlands kampioensschap beëindigd

Riesenschnauzer P & Z

OKT Silver Senator Oprah's Femke (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB


Moeskroen (B) - 29/01/11 -
Keurmeester : Mw E. Haapaniemi (Fin)

Riesenschnauzer Zwart

IKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller ) 1 U
OKR Gunar Mousaro (Linksens) G
CCR Scapman's Black Diamond (Kerkela) 1 U - CAC/CACIB - BOB
BKT Jezebel von Wotan's Erben (Müller) VB
JKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 ZG - Beste Jeugd
OKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - CAC/CACIB


Genk (B ) - 16.01.11 - Keurmeester : M A. Dewilde (B)


Riesenschnauzer Zwart

OKR Vujego vom Mephistopheles (Kreutzer Jutta) 1 U - RCAC
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC - BOB
PKT Cha-Cha v.d. Black Diamond (Blättgen R) VB
IKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - RCAC
KKT Arkadia Rapsani (Simon Alexander) 1 U - CAC


Showresultaten 2010


Laval (FR) - 28/11/10 -
Keurmeester : M S. Giannone (B)

Riesenschnauzer Zwart

IKT Ioukka Mousaro (Bogdanova) 1 U - RCAC


Amsterdam (NL) - 27/11/10 -
Keurmeester : Mw L. Zake (LV)

Riesenschnauzer Zwart

IKT Iellow Mousaro (Houwert) 1 U
VKT Bouke Mousaro (Janssens/Houwert) 1 Ex - VetCAC - Veteranen Winster - Crufts Kwalificatie


Riesenschnauzer P & Z

KKR Falkoen di Felinissima (Kroeske) 1 U- CAC/CACIB - Amsterdam Winner - Crufts Kwalificatie - BOB
IKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - Amsterdam Winster - Crufts Kwalificatie


Kortrijk (B) - 20/11/10 - Keurmeester : Mw E. Ahrendts (D)

Riesenschnauzer Zwart

IKR Zephir vom Elfenpütz (Croonen) 1 U - CAC/CACIB - BOB
KKR Scapman's Athos (Fer M.) 2 U
KKR Tick vom Mephistopheles (Stuckmann) 1 U- RCAC/RCACIB
PKT Jana Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 VB - Beste Puppy
PKT Jiza Riewout (Alliet) Afw
JKT Herr Riesen Elegant Girl (Fer M.) 1 U - Beste Jeugd
OKT Da Rei du Grand Katana (Sarna) 1 U - CAC/CACIB
OKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 2 U
OKT Arkadia Rapsani (Simon Alex.) 1 U - RCAC/RCACIB


Riesenschnauzer P & Z

JKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) Afw
IKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB
OKT Diaouled des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 ZG


Hannover (D)- 31/010/10 - Keurmeester : Mw T. Ahrendts (D)

Riesenschnauzer P & Z

IKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB


Dortmund (D)- Bundessieger - 17/010/10 -
Keurmeester : M Burkhard Seibel (D)

Riesenschnauzer Zwart

IKT Yellow Mousaro (Houwert) 4 U
OKT Henna Riewout (Dierckx - Deryck) 2 U- RCAC

Dortmund (D)- Bundessieger - 17/010/10 - Keurmeester : M V. Arendts (D)

Riesenschnauzer P & Z

IKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1U - CAC/CACIB - Bundessieger


Dortmund(D)- Nationale Ausstellung - 15/10/10 -
Keurmeester : Mme Hasselgren (S)


Riesenschnauzer P & Z

IKT Silver Senator Visard (Kroeske) 2 Ex - RCAC
IKT Silver Senator Zaïre (Kroeske) 1 Ex - CAC - BOB


Zwolle (NL)- 09/10/10 -
Keurmeester : M Kessel (NL)


Riesenschnauzer P & Z

IKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - RCAC/CACIB


Maastricht (NL)- 26/09/10 -
Keurmeester : M Freudenberger (D)

Riesenschnauzer Zwart

JKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller ) 1 ZG
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB
KIT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U

Riesenschnauzer P & Z

IKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - CAC - BOB


Borgloon (B)- Rasspeciale 19.09.10 - Keurmeester : M Wilfired Peper (D)


Riesenschnauzer Zwart

WKR Danny vom Elfenpütz (Bauerfeind) VB - Beste Welp - B.I.S. Welpen
PKR Joppe van Herkenrode (Hermans) VB - Beste Puppy - B.I.S. Puppy
puppy Joar van Herkenrode (Driesen-Bertels) B
IKR Zephir vom Elfenpütz (Croonen) 1 U - CAC - ISPU Nom.
IKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 2 U
OKR Gunar Mousaro (Linskens) 1U - RCAC - ISPU Nom.
OKR Horus de Stephau (Duhoo) 2 ZG
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - ISPU Nom.
KKR Elite du Morcaro (Daponte-van Zantvliet) 2 U
JKT Ijoya Mousaro (Bammers) 1U - ISPU Nom. - Beste Jeugd - B.I.S. Jeunes
JKT Country Lady of Dutch Spirit (de With-van Dijk) 2 U
IKT Iellow Mousaro (Houwert) 1 U - RCAC - ISPU Nom.
IKT Zenta-Ronja vom Elfenpütz (Müller I.) 2 U
IKT Hasse van Herkenrode (Driesen-Bertels) ZG
IKT Iris Mousaro (De Wit) 3 U
OKT Laika vom Elfenpütz (Bauerfeind) 2 U
OKT Ducy de Stepahu (Scafs/Willems) 1 U - CAC - ISPU Nom.
OKT Njing Permai Belanda Noni (Aerts W.)) 4 U
OKT Deila van Herkenrode (Driesen-Bertels) Afw
OKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 3 U
KKT Esperanza Mousaro (Houwert) 1 U - ISPU Nom.
GKT Scapman's Vicka (Bats) 2 ZG
GKT Yingels vom Elfenpütz (Driesen-Bertels) 1ZG
VKT Bouke Mousaro(Janssens/Houwert) 1U - ISPU Nom. - BOB - B.I.S. Veteranen - B.I.S.

Fokkersgroep :
Kennel Mousaro
: beste fokkersgroep

Riesenschnauzer P & Z

OKR Bleriot (Braibant) Afw
KKR Falkoen di Felinissima(Kroeske) 1U - CAC - ISPU Nom.
KKR Silver Senator Da Vinchi (Fertinel-Vos) 2 U - RCAC
JKT Irka van St. Rochus Hof (Fertinel-Vos) 1 U - ISPU Nom. - Beste Jeugd
JKT Elka des Collines du Roi Morvan (Laurent) 2 ZG
IKT Silver Senator Visard ( Kroeske) 1 U - CAC - ISPU Nom. - BOB - 2e B.I.S.
OKT Gloris Formula Uno (Fertinel - Vos) Afw


Luxembourg (L)- 05/09/10 -
Keurmeester : Mw A. Brankovitch (SRB)

Riesenschnauzer Zwart

IKT Merlin vom Kaiser Friedrich Turm (Müller) 1 U - CACL/RCACIB


Tertre (B)- 29/08/10 -
Keurmeester : M P. Verborgh (B)

Riesenschnauzer Zwart

IKT Merlin vom Kaiser Friedrich Turm (Müller) 1 U - CAC - BOB


Rotterdam (BL)- 28/08/10 -
Keurmeester : M P. Berchtold (Au)

Riesenschnauzer Zwart

JKR Merlin vom Kaiser Friedrich Turm (Müller) 1 U - RCAC
KKR U2 Hayko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB - 8e Groep II
IKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB


Winterthur (Ch)- Schweizerclubshau - 22/08/10 -
Keurmeester : Mw J. Selz (F)

Merlin vom Kaiser Friedrich Turm (Müller) heeft zijn Zwitsers Jeugdkampioenschap beëindigd

Riesenschnauzer Zwart

JKR Merlin vom Kaiser Friedrich Turm (Müller) 1 U - JCAC - Beste Jeugd


Dormagen (D)- 22/08/10 -
Keurmeester : M Freudenberger (D)

Riesenschnauzer Zwart

IKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC - VDH - KSA - ISPU Nom. - Beste Teef


Liège (B)- 24/07/10 -
Keurmeester : Mw N. Nekrosienne (Lit)

Riesenschnauzer Zwart

KKR U2 Hayko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB
IKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB
OKT Henna Riewout (Dierckx) 1 ZG


Genk (B)- 04/07/10 -
Keurmeester : Mw Vanherle (B)

Riesenschnauzer Zwart

KKR U2 Hayko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB
IKT Yellow Mousaro (Houwert) ZG
OKT Iternity (Thomas Müller) ZG
VKT Gil-Ghika Von der Schavener Heide (Brück) 1 U - Beste Veteraan


Uden (NL)- 20/06/10 -
Keurmeester : M Roosenboom (B)

Riesenschnauzer Zwart

KKR U2 Hayko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB - 4è Groep II
JKT Yellow Mousaro (Houwert) 1U
IKT Amber v.d. Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 1U


Lommel (B)- 03/06/10 -
Keurmeester : M Vanhoenacker (B)

Riesenschnauzer Zwart

JKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 1 U
OKR Elite du Morcaro (Van Zandvliet) 1U - CAC - BOB
OKT Hydra (Müller) 1ZG

Riesenschnauzer P & Z

PKT Irko van St. Rochushof (Fertinel-Vos) 1VB - Beste Puppy


Hulten (NL)- 06/06/10 -
Keurmeester : M van Dijck

Riesenschnauzer Zwart

OKR Gunar Mousaro (Linksens) 1U - CAC/CACIB - BOB
JKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 1ZG


Almelo (NL)- Clubmatch KC Almelo


Riesenschnauzer Zwart

IKT Amber Asmara v.d. Tulpashoeve (C. Tulleken) 1 U
OKT Saartje v.d. Smale (C. Tulleken) 1U - BOB - 3e Groep II


Saarbrücken (D)- 06/06/10 - Jahressiegerauslese Saarbrücken
- Keurmeester : M. P. Schön

Esperanza Mousaro
(Houwert) is Duits PSK Kampioen

Riesenschnauzer Zwart

JKT Yellow Mousaro (Houwert) U
GKT Esperanza Mousaro (Houwert) 2 U -R-VDH - RCAC


Saarbrücken (D)- 05/06 PS/10 - PSK Show
- Keurmeester : Mme Nagel

Riesenschnauzer Zwart

JKT Yellow Mousaro (Houwert) 4 ZG
GKT Esperanza Mousaro (Houwert) 1U - VDH - CAC - ISPU Nom. - KSA


Arhnem (NL)- 23.05.10

Riesenschnauzer P & Z

OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1U - CAC/CACIB - BOB


Riesenschnauzer Zwart

Yellow Mousaro (Houwert) heeft het Nederlands Jeugdkampioensschap beeïndigd

OKT Amber Asmara v.d. Tulpashoeve (Tylleken-Pastoor) 2 U
JKT Yellow Mousaro (Houwert) 1U - JCAC


St. Gallen (CH)- 09.05.10

Riesenschnauzer Zwart

JKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 1U- JCAC - Jugendsieger St.Gallen - Crufts Qualifikation


St. Gallen (CH)- 08.05.10

Riesenschnauzer Zwart

JKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 1U - JCAC - Jugendsieger St.Gallen


Dortmund (D) National Ausstellung- 08.05.10 - Keurmeester : Mme I. Onstenk - Schenk (NL)

Esperanza Mousaro (Houwert) heeft haar Duits kampioenschap beëindigd

Riesenschnauzer Zwart

JKT Yellow Mousaro (Houwert) 1U - Anw.Dt Jugend Ch VDH
GKT Esperanza Mousaro (Houwert) 1U - CAC - VDH


Dortmund (D) Europasieger - 07.05.10 - Keurmeester : M Wolfgang Wiedorn (A)


Riesenschnauzer Zwart

JKT Yellow Mousaro (Houwert) U
GKT Esperanza Mousaro (Houwert) 1U - CAC - VDH


Lingen (D)- 25.04.10 - Keurmeester : Mw Pagel

Riesenschnauzer P & Z

KKR Falkoen di Felinissima (Kroeske) 1U - CAC/CACIB - BOB
JKT Silver Senator Victorious Zaïra(Kroeske) 1U - JCAC

Goes (NL)- 17.04.10 - Keurmeester : Mme L. Deridder - Onghena (B)

Riesenschnauzer Zwart

JKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 2 ZG
IKR Hero Riewout (Fertinel - Vos) 1 U - RCACIB
KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC/CACIB
IKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U
JKT Iellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC - BOB

Riesenschnauzer P & Z

OKT Gloris Fortuna Uno (Fertinel-Vos) 1 ZG

Leeuwarden (NL)- 05.04.10 - Keurmeester : M G vd Bosch (B)

Riesenschnauzer Zwart

JKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 1U - JCAC


Riesenschnauzer P & Z

JKT Silver Senator Victorious Zaïra(Kroeske) 1U- CAC - BOB


Leiden (NL)- 20.03.10 - Keurmeester : M P. Rehanek (CZ)

Riesenschnauzer Zwart

IKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1U- CAC/CACIB - BOB


Gladbeck (D)- 14.03.10 - Keurmeester : M Wieldraaijer (NL)


Riesenschnauzer Zwart

IKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1U - KSA - CAC - VDH/PSK - ISPU Nominatie - Beste Teef - Ruhrgebietsieger


Gent (B)- 28.02.10 - Keurmeester : M. Freudenberger (D)


Riesenschnauzer Zwart

OKR Gunar Mousaro (Linskens) 1U - CAC/CACIB - BOB - 4e Groep II
PKT Irka du Morcaro (P. Verstraete) 1 VB
IKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - CAC/CACIB

Riesenschnauzer P & Z

BKT Irka van St. Rochus Hof (Fertinel-Vos) 1 B

Rheinberg (D)- 28.02.10 - Keurmeester : Mw M.J. Melchior - Shlechter

Riesenschnauzer Zwart

GKT Esperanza Mousaro (Houwert) 1U - CAC - VDH

Riesenschnauzer P & S

CJF Silver Snator Victorious ZaÏra (Kroeske) 1 Ex - Jeugd CAC - Beste Jeugd- BOB - Rheinland Jugend Sieger - Rheinland Sieger


Rheinberg (D)- 27.02.10 - Keurmeester : M. Milovan Mrdak (SM)


Riesenschnauzer Zwart

GKT Esperanza Mousaro (Houwert 1U - CAC - VDH - KSA - ISPU nominatie


Genk (B)- 14.02.10 - Keurmeester : M. Milan Dosen (SM)


Riesenschnauzer Zwart

JKR Miracle vom Kaiser Friedrich Turm (Maier) 1U - Beste Jeugd - BOB
IKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - CAC
IKT Gently Born Udacha (Krug) 2 U - RCAC
VKT Gil-Ghika Von der Schavener Heide (Brück) 1 U - Beste Veteraan


Riesenschnauzer P & Z

KKR Falkoen di Felinissimo (Kroeske) 1 U- CAC - BOB
JKT Silver Snator Victorious ZaÏra (Kroeske) 1 U


Eindhoven (NL)- 07.02.10 - Keurmeester : M. Kane (UK)


Riesenschnauzer Zwart

KKR U2 Hajko Nerita(Janssens/Houwert) 2 U - RCAC/RCACIB
JKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - RCAC


Moeskroen (B)- 30.01.10 - Keurmeester : M. Dupas (F)


Riesenschnauzer Zwart

IKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - RCAC/RCACIB
OKT Frigga (Müller) Afw
KKT Bona Dea Gigante Nero (Eckert) 1 U - CAC/CACIB - BOB